tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Maria

Przyjaciółka Natalii z dziecięcych lat

Maria i Natalia znają się od podszewki. Przyjaźniły się ze sobą już w dzieciństwie. Choć drogi przyjaciółek w pewnym momencie się rozeszły i każda z nich przedstawia obecnie inny pogląd na życie i świat, wciąż uwielbiają spędzać ze sobą czas.

Kiedyś Maria była kobietą samotną, przedkładająca ponad szczęście rodzinne swoją karierę. Marzyła, żeby zostać pierwszą kobietą prezydentem, a jej niezależności i beztroskiego życia bez poczucia odpowiedzialności za rodzinę czasami zazdrościła Natalia.

Teraz w życiu Marii pojawił się Szymuś. Syn, którego długo wyczekiwała, a potem bardzo się bała, jak sobie poradzi, gdy się pojawi. Drugim mężczyzną, który wprowadził dużo kolorytu do życia Marii i całej rodziny Boskich jest Marek. Przyjaciel rodziny pewnego dnia stał się też bliskim przyjacielem Marysi. I choć ich drogi często się rozchodzą, a temperament związku jest prawdziwie włoski, oboje darzą się dużą sympatią i tylko czasami nie potrafią tego okazać.

Maria nie jest pozbawiona empatii. To osoba wyjątkowo sympatyczna, z dużą dozą poczucia humoru. Jest otwarta i liberalna – potrafi dogadać się z dziećmi Boskich, używając czasami mało pedagogicznych, lecz wyjątkowo skutecznych sposobów. Synowie nazywają ją czasami „wujek Maria”, mając oczywiście na uwadze jej silny charakter.