tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Tomek Boski

Tomek to już głowa rodziny

Tomek to najstarszy syn w rodzinie Boskich. Po latach beztroskiego życia dorósł i spoważniał. Od momentu, w którym na jego drodze pojawiła się Magda, minęło sporo czasu. Teraz Tomek wyprowadził się już z rodzinnego domu i założył własną rodzinę. Z Magdą tworzą szczęśliwy związek.
Niedawno w życiu Magdy i Tomka zagościła mała Maja. To pierwsze dziecko Tomka i jedyna do tej pory wnuczka dziadków Boskich. Maja stała się oczkiem w głowie starszego pokolenia, a zwłaszcza Natalii, która pokochała ją miłością bezwarunkową.

Choć Tomek jest już samodzielny, często wpada do rodziców, a te wizyty są zawsze bardzo wyczekiwane.

Prywatnie Maciej Musiał może pochwalić się bogatym doświadczeniem aktorskim. Zagrał m.in. w takich produkcjach jak: „Hotel pod żyrafą i nosorożcem”, „Ojciec Mateusz”, „Nowa”, „Krew z krwi”, „Czas honoru” czy „Ludzie Chudego”. Na swoim koncie ma także główną rolę w filmie fabularnym „Mój biegun”, opisującym prawdziwą historię Jasia Meli.

Maciej Musiał ma także spore doświadczenie dubbingowe i telewizyjne. Był prowadzącym wielu telewizyjnych koncertów, jednym z kapitanów w programie „Kocham Cię, Polsko!” i współprowadzącym program „The Voice of Poland”.

Doświadczenie teatralne zdobywał m.in. na scenie Teatru Telewizji w spektaklach „Oskar”, „Matka brata mojego syna” i „Fryderyk”. Wystąpił także na scenie Teatru Syrena w spektaklu „Skaza” i Och_Teatru w spektaklu „Stowarzyszenie umarłych poetów”.

W 2016 Maciej Musiał rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.