tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska – serialowi Boscy (fot. TVP)

Ósma seria „rodzinki.pl” wiosną w TVP2

Trwają zdjęcia do ósmej serii serialu „rodzinka.pl”. Na planie po raz kolejny pojawiła się cała rodzina Boskich: Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski), Kacper (Mateusz Pawłowski), a także przyjaciółka Natalii, Marysia (Agata Kulesza) i Marek (Jacek Braciak). Nowe odcinki widzowie będą mogli oglądać od 4 marca w każdy piątek o godz. 21:40 w TVP2.

W ósmym sezonie udziałem rodziny Boskich będą te same troski i radości, jakie są udziałem wielu rodzin posiadających dorastających synów, kiedy w żyłach młodych mężczyzn hormony zaczynają swój piekielny taniec. 

Dwudziestoletni Tomek (Maciej Musiał) znowu jest z Magdą (Olga Kalicka). Chłopak jest z tego powodu szczęśliwy i jednocześnie nieszczęśliwy. Szczęśliwy, bo Magda znowu z nim jest, a nieszczęśliwy, bo spać mu nie daje myśl, co ona robiła, kiedy z nim nie była. Tak czy owak zamierza raz jeszcze wyprowadzić się z domu i zacząć życie na swoim. 

Osiemnastoletni Kuba (Adam Zdrójkowski) postanawia wyjechać na studia do Krakowa. Używa wszelkich możliwych argumentów, by wytłumaczyć rodzinie, dlaczego akurat tam, aż w końcu wypływa najważniejszy, a może i jedyny powód tej decyzji – w Krakowie będzie studiowała jego dziewczyna Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz). 

Miłosnych dylematów zdaje się nie mieć jedynie dwunastoletni Kacper (Mateusz Pawłowski). Z właściwym sobie spokojem i dystansem dorasta do roli nastolatka. Ale i on w pewnym momencie zrozumie, że koleżanka Zosia (Emilia Dankawa) jest dla niego kimś więcej niż tylko koleżanką. 

Usamodzielnienie się Tomka i wyjazd Kuby uświadamiają Boskim, że teraz dom będzie dla nich zbyt duży. Postanawiają go sprzedać i kupić mieszkanie w centrum. Początkowa euforia topnieje jednak, z każdym dniem przybliżającym ich do wyprowadzki. Kiedy wreszcie zapada decyzja o sprzedaży domu, pojawiają się wątpliwości i oboje z ciężkim sercem zamykają za sobą drzwi. 

Świat Boskich byłby niepełny bez ich najbliższych przyjaciół – Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza). Zarozumiały Marek pozostaje outsiderem, a Maria kolejny sezon znajduje się w stanie błogosławionym, przeżywając wszelkie możliwe rozterki przyszłej matki. 

Dzięki świetnie napisanym i jeszcze lepiej wykreowanym na ekranie postaciom oboje potrafią rozbawić do łez, w czym dzielnie sekundują im niezrównani rodzice Natalii, a teściowie Ludwika – Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński).

Nowe odcinki rodzinki.pl już od 4 marca, w każdy piątek o godz. 21:40 w TVP2!