tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Sympatyczni bracia wrócą na antenę już 7 wrześniu (fot.TVP)

Młodzi Boscy w „Pytaniu na śniadanie”

Filmowi Boscy wraz z rodzicami odwiedzą studio „Pytania na śniadanie” już we wtorek 21 sierpnia. Zapraszamy!

Młodzi aktorzy będą opowiadać o pracy w serialu, zmianach, które czekają ich postacie i o tym, w jaki sposób serial wpłynął na ich życie. Chłopcy zdradzą też swoje plany na przyszłość.

Maciej Musiał wciela się w postać Tomka Boskiego, najstarszego z braci. Jest  zafascynowany filozofią i grami komputerowymi. Jego postać przechodzi tak zwany „trudny okres ”. Od niedawna Tomek zaczął się spotykać z dziewczyną, co nie uszło uwadze jego rodziców. Natalia boi się, żeby wybranka nie złamała mu serca.

Adaś Zdrójkowski to średni z trójki rodzeństwa. Zapalony hiphopwiec i nieznośny urwis. To właśnie on daje się najbardziej we znaki swoim rodzicom. Dla Adasia każda okazja jest dobra, żeby coś zmajstrować. Bezradni rodzice wyślą w końcu niesfornego łobuziaka do prywatnej szkoły, ale i to nie zda się na wiele.

Najmłodszy z braci Kacper grany jest z wdziękiem przez Mateusza Pawłowskiego. To typ spryciarza,  który doskonale wie, jak okręcić sobie innych wokół palca. Swoim dziecięcym urokiem sprawia, że nikt nie jest mu w stanie czegokolwiek odmówić. Pomimo że jest najmłodszy, Kacper to bardzo inteligentne i mądre dziecko. Jego celne pytania nie raz wprawiły w zakłopotanie Natalię i Ludwika.

Serdecznie zapraszamy do oglądania „Pytania na śniadanie” już jutro w TVP2.

Trzecią serię odcinków będzie można zobaczyć w TVP 2 w każdy piątek o 20.40.